مهم‌ترین مرحله یک سخنرانی، قبل از طراحی اسلاید شکل می‌گیرد

سخنرانی مهمی در پیش دارید؟

اگر سخنرانی مهمی در پیش دارید،

اگر محصول جدیدی را معرفی می‌کنید،

اگر نتایج یک سال تلاش خود و همکارانتان را عرضه می‌کنید…

طراحی یک ساختار مناسب برای سخنرانی، مهم‌ترین کاری است که باید به آن بپردازید. ما در سرویس مشاوره و طراحی سخنرانی به شما کمک می‌کنیم پیام خود را آن‌طور که شایسته است برسانید؛ ارائه خود را ماندگار کنید و مخاطب خود را به حرکت درآورید.

ما به شما کمک می‌کنیم ارزش کاری را که انجام داده‌اید به بهترین شکل نشان دهید.

معرفی محصول یا سرویس جدید

متقاعدسازی سهام‌داران

ارائه و جذب سرمایه‌گذار

به عقیده برایان تریسی، استاد سخنوری، میزان سودمندی انسان‌ها به واسطه میزان توانایی آنها در متقاعد کردن دیگران تعیین می‌شود. هدف از سخنرانی، رخ دادن اتفاقی است که بدون سخنرانی، آن اتفاق رخ نمی‌دهد.

سرویس مشاوره و طراحی سخنرانی

اگر کار بزرگی انجام داده‌اید، باید برای ارائه آن نیز به بهترین شکل تلاش کنید. آماده‌سازی یک ارائه خوب نیاز به اراده شما، دانش ارائه موثر و زمان دارد. با این حال از آنجا که معمولا ضرب‌العجل‌های فشرده‌ای برای آماده‌سازی ارائه قبل از رویدادها وجود دارد و آماده‌سازی ارائه در آخرین روزها مورد توجه قرار می‌گیرد، ما به شما کمک می‌کنیم در زمان مقرر، بهترین نتیجه را به دست آورید. کافی است عزم خود را برای اثرگذاری بر مخاطب جدی کنید.
در جلسات مشاوره، ما به کمک شما ضمن بررسی هدف سخنرانی، شناخت مخاطب و شناسایی جنبه‌های مختلف کاری که ارائه می‌شود، بن‌مایه سخنرانی و خط سیر آن را تعیین می‌کنیم و تا آخرین مرحله آماده‌سازی ارائه (تهیه اسلایدها و نحوه انجام سخنرانی) در کنار شما خواهیم بود.

هر نطقی، کاری برای انجام شدن دارد

پگی‌ نونان، نویسنده نطق‌های ریگان

با ارائه خود، مخاطب را به حرکت در آورید.

فرم زیر را تکمیل کنید؛ در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.